26 листопада о 21:31 на лінію 103 надійшов виклик про те, що жінка народжує в автомобілі по дорозі до пологового. Вагітна їде з м.Березне до Рівного. Бригада «екстренки» в складі лікарки Юлії Кравець, фельдшерів Анатолія Москаленка, Павла Гаврисюка та водія Олександра Прокопчука негайно виїхали на зустріч пацієнтці. На момент приїзду 31-річна пацієнтка народила (це її пʼяті пологи).
Бригада «екстренки» оглянула пацієнтку, перерізала пуповину. Породілля почувалася добре. Показники гемодинаміки були в межах норми.Медики провели первинний догляд та оцінку стану немовляти. Дівчинка була у задовільному стані.
Після надання медичної допомоги породіллі та новонародженій відповідно до протоколів, бригада «екстренки» госпіталізували їх до Рівненського обласного перинатального центру.