Підписали меморандум про співпрацю з медичним освітнім закладом

ьогодні Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і Чернівецький медичний фаховий коледж підписали меморандум про співпрацю.

Мета меморандуму обʼєднати зусилля задля удосконалення організації та надання екстреної медичної допомоги, а також проведення освітніх заходів спрямованих на підвищення якості знань працівників системи екстреної медичної допомоги.

«Підписання меморандуму – це не лише зміцнення існуючих дружніх звʼязків, а й позитив для обох сторін. Для нас це можливість покращити нашу роботу. Оскільки у рамках співпраці заплановано навчання водіїв центру екстренки за новою спеціальністю екстрений медичний технік. Це дасть можливість підвищити ефективність роботи наших бригад, а відтак і кількість врятованих життів», – наголосив директор Рівненського обласного Центру ЕМД та МК Андрій Бортнік.

«Щиро рада нашій співпраці. Впевнена підписання меморандуму піде на користь двом сторонам», – зазначила директорка Чернівецького медичного фахового коледжу Фрозіна Кузик.

🚑 Окрім того, в рамках робочого візиту Андрій Бортнік разом з заступником директора навчально-тренувальної та організаційно-методичної роботи Андрій Стахнюк відвідали колег з ОКНП “Чернівецький обласний центр ЕМД та МК”. Ознайомилися з роботою відділу медичної статистики, оперативної диспетчерської служби та навчально-тренувального відділу. А також вивчили досвід колег проведення таких навчань водіїв.