У обласному центрі екстренки колдували Головна > Новини > У обласному центрі екстренки колдували Опубліковано 28.12.202310.01.2024 від admin Сьогодні до нас завітав Різдвяний вертеп з Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка. Дякуємо нашим колегам за театралізоване дійство, колядки та щирі вітання. Post Views: 10