У обласному центрі екстренки колдували

Сьогодні до нас завітав Різдвяний вертеп з Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка.

Дякуємо нашим колегам за театралізоване дійство, колядки та щирі вітання.