А у нас чергова подяка за професійно виконану роботу!

Цього разу від лікарки Мізоцького ПМСД Наталії Єремейчук.

Медикиня розповіла, що 12 березня 76-річна пацієнтка, яка прийшла до неї на прийом, раптово втратила свідомість. В жінки настала раптова зупинка кровообігу.

На виклик негайно прибула бригада «екстренки» з ППБ Мізоч. Фельдшер Володимир Нечипорик спільно з колегою успішно провели реанімаційні заходи 76-річній пацієнтці і, врешті, у неї відновилося дихання та серцева діяльність.

Зазначимо, що фельдшер Володимир Нечипорик регулярно навчається на курсах та тренінгах, що проводяться на базі навчально-тренувального відділу Рівненського ОЦ МД та МК.

Також з 2023 року розпочалася робота тренерських пунктів на підрозділах Центру ЕМД.

Останній з них, на якому побував пан Нечипорик, провели 9 лютого тренери Здолбунівської підстанції фельдшери Вікторія Гаврильчик та Світлана Синяк.

Подібні випадки вкотре підтверджують, що курси і тренінги, які постійно відбуваються на базі нашого навчально-тренувального відділу і не тільки, дають свої позитивні результати. І не лише в плані теоретичних знань, а й на практиці. Ми стаємо кращими, а отже ще більше пацієнтів отримують шанс на життя.