Перші результати навчання на медичного техніка вже є

Наші водії навчаються на екстрених медичних техніків. І хоча курс ще триває, перші результати уже є. Декілька днів тому один з учасників навчань, водій Володимир Хильчук з Березнівської підстанції, використав здобуті знання та допомагав фельдшеру під час виклику надавати медичну допомогу пацієнту з ножовим пораненням.

Ми продовжуємо розвиватися, навчатися і покращувати свої знання! Життя пацієнта – от що головне!

Переходьте за посиланням

Більше про те, хто такі медичні техніки і як проходить навчання розповіли в ефірі Українського радіо.