4 березня наші працівники проходили ALS- симуляції. Бригади ЕМД підстанцій м.Острог та с.Млинів відпрацьовували алгоритм реанімаційних заходів у дорослого пацієнта.
Такі навчання проводяться відповідно до наказу директора Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрія Бортніка. Основне наше завдання – навчити медиків опановувати свої емоції в критичних ситуаціях та оперативно рятувати життя пацієнтам.
Проведення навчань такого формату дає можливість прослідкувати весь ланцюжок надання медичної допомоги починаючи від дзвінка на лінію 103. А саме: чи правильно диспетчер приймає виклик, чи правильно він зібрав необхідну інформацію, а також дає змогу проаналізувати роботу диспетчера-евакуатора, який обирає найшвидший маршрут бригади до хворого та скеровує необхідну бригаду.
Після симуляції ми провели детальний аналіз роботи всіх підрозділів, щоб зрозуміти, які етапи нашої роботи потрібно підсилити.
Бригади екстренки, які вже пройшли такі навчання, кажуть, що такий метод найефективніший. Працюємо далі! Удосконалюємось та стаємо ще кращими!