Провели новий курс «Менеджмент критичного дорослого пацієнта та розширені реанімаційні заходи у дорослих»

Він відбувся 17-18 лютого на базі Навчальний Рівне Емд.

Цей проєкт реалізовується у рамках співпраці Всеукраїнська рада реанімації та Міжнародного Червоного Хреста, який ініціювали ДЗ “УНПЦ ЕМД та МК МОЗ України” . Його мета – посилити та покращити спроможності навчально-тренувальних відділів та їх інструкторів.

Участь у проєкті взяли 20 співробітників Рівненського обласного центру ЕМД та МК. Представники з Вараша, Млинова, Здолбунова, Корця, Рівного, Володимирця, Радивилова, Бугрина та Демидівки.

Дякуємо Анатолію Каленюку та Богдану Фостяку за проведення курсу. Стажувалися – Ірина Якимчук, Олександр Чередарик, Павло Кондратюк та Ірина Денисюк