Успішна синхронізована електрична кардіоверсія (ФОТО)

1 лютого в 11:46 на лінію 103 надійшов виклик про те, що медичної допомоги потребує 67-річний житель м. Рівне. У пацієнта проблеми з серцем та занижений артеріальний тиск.

За вказаною адресою прибула бригада Рівненської станції ШМД у складі лікарки Тетяни Кузьмич, парамедиків Анастасії Гойко та Ірини Сергійчук, а також екстреного медичного техніка Віктора Семенюка.

Пацієнт скаржився на пекучі болі за грудиною, задишку, головокружіння та низький артеріальний тиск. На ЕКГ бригада «екстренки» зафіксувала тахікардію з широкими комплексами та частотою близько 240 ударів за хвилину. Пацієнт був нестабільний, згідно протоколу МОЗ йому негайно проведено анальгоседацію, після чого зроблено синхронізовану електричну кардіоверсію. Ритм відновився, пацієнта у стабільному стані госпіталізовано до Рівненської ЦМЛ.

Дякуємо бригаді «екстренки» за професійну, оперативну та злагоджену командну роботу, а нашому пацієнту щиро бажаємо швидкого одужання та міцного здоровʼя ще на багато років!