У межах проєкту «Посвіт пам’яті» 10 липня по всій країні проходять заходи, присвячені вшануванню медичних працівників, які віддали своє життя, рятуючи інших, та підтримці їхніх родин.
О 14:00 у медичних установах України, зокрема й у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, пролунає короткий сигнал — удар серця — як символ пам’яті, поваги та єдності.
«Посвіт пам’яті» — це ініціатива Ордену Святого Пантелеймона, що стала виявом вдячності та громадянської відповідальності перед тими, хто пішов із життя, рятуючи інших.