Цей день особливо болючий для нашого колективу. Адже ми вшановуємо пам’ять нашого колеги — Богдана Мороза, фельдшера Клеванської підстанції екстреної медичної допомоги (ППБ Дядьковичі).Богдан народився і проживав у селі Велика Омеляна. Йому було 48 років. У серпні 2024 року він добровільно вступив до лав Збройних Сил України, щоб захищати Батьківщину. Служив на Курахівському напрямку в Донецькій області. З листопада 2024 року вважався зниклим безвісти. У квітні 2025-го офіційно підтверджено його загибель під час виконання бойового завдання. У нього залишилися дружина Алла, донька Богдана та син Назар. Богдан був не просто медиком. Він був Людиною з великої літери — чуйний, мужній, відданий своїй справі. Його пам’ятають як надійного колегу, доброго друга й справжнього патріота.
У Клеванській підстанції, сьогодні встановлено лампадку пам’яті — як символ вдячності, скорботи та любові. Вона горить у тиші, нагадуючи нам про ціну, яку заплатив наш колега за мир і життя інших.
Світла пам’ять, Богдане…
Герої не вмирають. Вони залишаються з нами — в серцях, у спогадах, у наших добрих справах.