1 листопада о 13:06 на лінію 103 зателефонувала жінка та повідомила, що її донька потребує медичної допомоги — у вагітної розпочалися пологи.
На виклик оперативно виїхала бригада Демидівської підстанції екстреної медичної допомоги у складі лікаря Оксани Шмідт, парамедика Лариси Антонюк та екстреного медичного техніка Олександра Микитюка. Вже через 10 хвилин медики прибули до пацієнтки в с. Хрінники. Після огляду вагітної розпочали її транспортування до пологового будинку.
Однак, проїхавши менше ніж 10 км, у жінки почалися стрімкі пологи просто в санітарному автомобілі. Завдяки професіоналізму та злагодженій роботі бригади маля з’явилося на світ без ускладнень. Народилася дівчинка, вагою орієнтовно близько 3 кг. ![]()
Після огляду породіллі та новонародженої і надання необхідної допомоги відповідно до клінічних протоколів, їх доставили до Волинського перинатального центру, де вже чекали медичні працівники закладу.
Жінка та новонароджена дівчинка у задовільному стані.
Щаслива мама подякувала бригаді екстреної медичної допомоги за професійність, оперативність та турботу. Вітаємо маму і донечку! Нехай малеча росте здоровою і щасливою під мирним небом України!