Пам’ятаємо минуле

18 Травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

У травні 1944 року радянський тоталітарний режим розпочав злочинну операцію з депортації цілого народу. Тисячі кримських татар, більшість з яких складали жінки, діти та літні люди, були насильно вигнані з рідних домівок. Дорога у товарних вагонах у безводні степи Середньої Азії та віддалені райони Сибіру стала дорогою смерті для багатьох невинних людей. Їх позбавили не лише даху над головою, але й права на власну історію та ідентичність.

Сьогодні, через десятиліття, історія, на жаль, повторюється. Після окупації Криму у 2014 році кримські татари знову зіткнулися з репресіями, переслідуваннями та утисками на рідній землі.

Для кожного працівника екстреної медичної допомоги головна цінність — це людське життя. Ми знаємо, як важливо вчасно прийти на порятунок, і як боляче втрачати. Ми пам’ятаємо тисячі обірваних життів під час депортації, які відбувалися в умовах, де не було доступу до елементарної медичної допомоги.

Сьогодні ми розділяємо біль кримськотатарського народу, висловлюємо свою підтримку та повагу до їхньої стійкості. Цей народ довів, що пам’ять, любов до своєї землі та прагнення свободи сильніші за будь-які імперські режими.

Крим — це Україна! 🇺🇦
Пам’ятаємо минуле, щоб не дозволити злочинам повторитися.