Наш фельдшер Степан Вознюк отримав відзнаку «ГЕРОЇ СЬОГОДНІ»

Нагадаємо, взимку цього року, наш колега ніс хворого на плечах понад 2 км, а все через снігові замети. Завдяки Степану Вознюку, попри негоду та труднощі з доїздом, пацієнт оперативно отримав необхідну медичну допомогу та був госпіталізований до лікарні.

Надзвичайно приємно, що роботу наших працівників бачать та цінують. Дякуємо телеканалу «Україна» за нагороду, а також лідеру гурту Antytila / Антитіла Тарасу Тополі за привітання.

«Пишаюся нашим героєм Степаном Вознюком, а також кожним працівником Рівненського обласного Центру ЕМД та МК, які щодня рятують життя людям. Ви – наша гордість! Дякую!», – наголосив директор КП «Обласний Центр ЕМД та МК» РОР Андрій Бортнік.