«Дуже цікаві та змістовні навчання, які дозволили відпрацювати елементи взаємодії екстрених служб: «швидкої», ДСНС, а також стаціонарних закладів лікування та органів місцевого самоврядування. Вдячний бригадам Антонівського ППБ Володимирецької підстанції та Сарненської станції за участь, а також Ларисі Яремчунь та Наталії Савороні за злагоджену і спільну роботу. Ми отримали високу оцінку! Разом з цим, ми продовжуємо вдосконалюватись аби бути ще кращими та максимально готовими до різних можливих ситуацій, в тому числі на випадок надзвичайної ситуації на Рівненській АЕС з викидом радіоактивних речовин», – наголосив заступник директора Центру ЕМД та МК Олег Ушкевич.










