Олег Вівсянник привітав працівників «екстренки»

До Дня медика керівник профільного департаменту Олег Вівсянник привітав працівників «екстренки»

«Щиро вітаю з Днем медика! Ви щодня доводите свій професіоналізм рятуючи та оберігаючи життя людей. Я вдячний вам за вашу оперативну та злагоджену роботу. У цей нелегкий для України час ви є взірцем відданості та патріотизму. Щодня ви докладаєте максимум зусиль аби наблизити нашу спільну Перемогу! Бажаю вам сили і терпіння, натхнення й задоволення від улюбленої справи. Родинного благополуччя, щастя та достатку», – зазначив керівник Департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА Олег Вівсянник.

Окрім того, почесною грамотою від Міністерство охорони здоров’я України було

нагороджено ЯРЕМЧУНЬ ЛАРИСУ ПЕТРІВНУ – старшого фельдшера Сарненської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги.