За сумлінне виконання своєї роботи, вірність обраній справі в умовах воєнного стану, а також з нагоди Дня Незалежності України почесними грамотами та нагрудними знаками нагородили заступницю директора з економічних питань Аллу Рудько та начальницю адміністративно-організаційного управління Наталію Коверзу.
«Щиро вітаємо вас із заслуженими нагородами. Щодня своєю працею ви робите значний внесок у розбудову нашої держави. Дякую за ваш високий професіоналізм», – привітав директор Рівненського обласного Центру ЕМД та МК Андрій Бортнік.
