Трохи більше року тому, працівники нашої Рівненської обласної «екстренки» долучилися до Всеукраїнського флешмобу.
Ми заспівали «Ой, у лузі червона калина». Допомагали нам у цьому співак Микола Бобрик та звукорежисер Іван Рокіщук.
Дякуємо всім за перегляди! Раді, що вам сподобалось
А давайте згадаємо як це було?) переходьте за посиланням