Колектив Рівненської обласної «екстренки» зробив нашим новим друзям символічні подарунки

Тиждень практичних занять минув наче один день. Сьогодні останній вечір в компанії наших американських колег, які вже стали для нас як рідні.

На згадку про Рівне колектив Рівненської обласної «екстренки» зробив нашим новим друзям символічні подарунки.

Дякуємо Алісії Бін, Джоель Стак та Девіду Еліоту за довіру, витримку, натхнення ділитися досвіду. Це було драйвово, цікаво та захоплююче.

Віримо у подальшу співпрацю. Далі буде.