За дорученням директора Центру ЕМД Рівненської області Андрія Бортніка, продовжується кропітка робота зі створення тренерських пунктів на базі підрозділів екстреної медичної допомоги.

А цього тижня був зроблений ще один крок по навчанню майбутніх тренерів. Спочатку американські фахівці поділилися своїм досвідом, а далі ці стандарти будуть відпрацьовуватися локально по станціях.

Основна мета – постійне відпрацювання навичок та вдосконалення надання екстреної медичної допомоги.

«Особливо хочу відмітити допомогу наших друзів – партнерів із Echo international & Philadelphia Trust. Після нашого знайомства вони одразу висловили бажання підтримати нас і посприяли у придбанні буса медичного навчального обладнання, який безумовно додасть мобільності нашій роботі. Зокрема, навчанню військових, представників тероборони та рятувальників надавати першу допомогу», – каже заступник директора Рівненського обласного центру ЕМД та МК Андрій Стахнюк.

Не зупиняємось та рухаємось у вибраному напрямку, основна мета якого – порятунок життя та перемога!