Ми продовжуємо ставати ще кращими та кориснішими

Четверо наших працівників, а саме:

  • лікар з медицини невідкладних станів навчально-тренувального відділу Богдан Фостяк ;
  • фельдшерка з медицини невідкладних станів навчально-тренувального відділу Вікторія Євчук;
  • лікарка з медицини невідкладних станів Вараської підстанції Наталія Медиченко;
  • лікарка з медицини невідкладних станів Вараської підстанції Анна Соколова

ще в березні успішно пройшли цикл ТРАНЗИТОРКИ на базі Tesimmed – Center for medical simulation (Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського), що включав у себе 24 насичені дні підготовки : •Менеджмент постраждалого з травмою, •Менеджмент педіатричного пацієнта, •Менеджмент дорослого пацієнта,

•Особливості роботи ЕМД в умовах масового випадку та інструкторський курс.

Окрім того, наші працівники мали змогу навчатися у досвідчених лікарів з Португалії. Вони провели тренінг “Транспортування критичного пацієнта” .

А вчора, 1 жовтня, відбулося завершальне стажування – наші курсанти провели показові тренінги для працівників «екстренки» на базі Рівненського навчально-тренувального відділу Центру ЕМД та МК. По результатам яких учасники отримають сертифікат «інструктора з догоспітальної допомоги».

Щиро дякуємо колегам, які попри вихідний та святковий день прийшли на навчання. Тепер очікуємо на результати! Впевнені, що наші вкотре доведуть свій професіоналізм