Стартуємо!
Відсьогодні у пілотних підрозділах (м. Костопіль, с. Млинів) розпочинається робота на тренерських пунктах Центру ЕМД Рівненської області. З понеділка долучається м. Здолбунів, а вже згодом такі пункти функціонуватимуть на всіх підстанціях та станціях нашої «екстренки».
Там, наші працівники, будуть відпрацьовувати базові навички та маніпуляції, розбиратимуть ситуаційні завдання, покращуватимуть свою теоретичну базу знань та проходитимуть тести.
Наші тренери проходили підготовку на базі навчально-тренувального відділу. Окрім того завершили сертифіковані європейські курси : BLS (базова підтримка життя), ВІС (базовий інструкторський курс) від Європейської ради реанімації, що проводили інструктори Всеукраїнської ради реанімації .
За розпорядженням директора Центру ЕМД та МК Андрія Бортніка були розроблені програми та
графіки проведення навчань. Відділ експертизи якості буде проводити аналіз результатів готовності бригад до надання екстреної медичної допомоги. А після успішного проходження базових дисциплін, працівники ЕМД проходитимуть розширенні курси з інструкторами навчально-тренувального відділу. Це дасть можливість працівникам «швидкої» покращити свої навики, а також в подальшому врятувати життя ще більшій кількості пацієнтів.
Дякуємо нашим друзям та партнерам Echoes International & Philadelphia Trust за допомогу, а саме за автомобіль, обладнання та манекени, які потрібні для навчання. Ми відчуваємо вашу постійну підтримку. Для нас це цінно, особливо у такий важкий для нашої країни час!
Разом до перемоги!














