29 жовтня – День автомобіліста.
Щиро вітаємо водіїв Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Ви важлива частина нашої команди. Ваша робота в бригаді – безцінна. Адже саме водій відповідає за безпеку всієї бригади, а також за те, щоб якнайшвидше доїхати до пацієнта та безпечно транспортувати на ношах до карети «швидкої», а потім доставити до лікувального закладу.
Ми цінуємо вас та дякуємо за вашу невтомну роботу і за ваше розуміння фельдшерів та лікарів навіть без слів.
Бажаємо вам міцного здоров’я, миру та родинного затишку!
Разом до Перемоги!