Водіям “екстренки” вручили грамоти

Колектив Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф привітав водіїв з професійним святом!

За добросовісне виконання професійних обовʼязків та сумлінну працю подяками та почесною грамотою від Рівненської обласної ради було нагороджено трьох водіїв: Віктора Комановського, Володимира Сидорчука та Олександра Конька. Вручав відзнаки директор Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Бортнік.

«Щиро дякую вам за вашу віддану працю. Нехай на вашому шляху завжди горить зелене світло. Бажаю вам добробуту, миру та здоров’я», – зазначив Андрій Бортнік.