Анатолій Кінчур, який працює фельдшером у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф понад 18 років, отримав нагрудний знак Міністра оборони України.
На другий день війни Анатолій пішов боронити нашу державу. До вересня 2023 року він був штаб-сержантом та старшим бойовим медиком стрілецької роти 60-го батальйону «Поліські вовки». Нині повернувся до роботи фельдшером Сарненської станції ШМД.
«Мені приємно отримати таку відзнаку. Однак, певний, що кожен побратим, і інші хлопці які в ЗСУ, заслуговують на таку відзнаку», – каже Анатолій Кінчур.
Анатолій Кінчур рятував життя наших бійців на одному з найскладніших напрямків фронту – Бахмутському, і продовжує зараз це робити, але вже у складі Сарненської бригади «екстренки».
«Вдячний кожному фельдшеру, лікарю, водію нашого центру, які проявили мужність, силу і патріотизм та пішли захищали нашу державу. Віримо в нашу перемогу!», – додав директор Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Бортнік.

