Успішна реанімація

17 листопада о 9:55 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В. Поліщука втратила свідомість 78-річна жінка.

🕙 О 9:57 виїхала спеціалізована лікарська бригада Рівненської станції ШМД. А о 9:59 медики прибули на місце виклику.

🩺 На момент приїзду пацієнтка була у стані клінічної смерті. Бригада «швидкої» продовжила робити серцево-легеневу реанімацію жінці, яку до приїзду розпочали співробітники діагностичного центру. Медики «екстренки» провели пʼять дефібриляцій. Через 20 хв (від моменту проведення СЛР) у пацієнтки відновилося спонтанне дихання та кровообіг.

Лікарська «бригада» госпіталізувала 78-річну пацієнтку до Рівненської центральної міської лікарні. На момент приїзду – жінка прийшла до свідомості.

Дякуємо лікарській бригаді Рівненської станції ШМД у складі лікарки Оксани Кубай, фельдшера Тараса Яцюка, фельдшера Василя Русальчука та водія Олександра Чорноуса, а також співробітникам діагностичного центру за оперативну, злагоджену та професійну роботу. Ви врятували ще одне життя!

Ми ж бажаємо нашій 78-річній пацієнтці швидкого одужання !