Школярам розповіли про специфіку роботи “швидкої” допомоги

У рамках тижня безпеки життєдіяльності до працівників Володимирецької підстанції екстреної швидкої медичної допомоги завітали учні 10-их класів Володимирецького ліцею 1 разом із вчителем Захисту України Крук В.А. та сестрою медичною закладу Лунковською К.І.

Старша фельдшерка Саворона Наталія Володимирівна розповіла учням про правила виклику швидкої медичної допомоги, а також провела майстер-клас з надання першої домедичної допомоги при невідкладних станах.