Автор: admin

Наші працівники вакцинувалися від COVID-19
25.02.2021
Наші працівники вакцинувалися від COVID-19

Сьогодні, 26 лютого, 30 працівників Рівненської станції екстреної медичної допомоги щепилися від коронавірусу. Вакцинацію проводять мобільні бригади, які пройшли спеціальне навчання з імунізації вакцинами від Pfizer/BioTech та AstraZeneca. Щеплення відбувається…