Фельдшер «швидкої» отримав Кубок міського голови Рівного зі спідвею

Вчора, 26 серпня, у Рівному відбулися міжнародні змагання зі спідвею «Кубок Незалежності України та Кубок міського голови Рівного». Наш фельдшер і спортсмен Марко Левішин здобув цю перемогу.

«Марко Левішин наша гордість! Пишаємося тим, що у нас не лише найкращі фельдшери, а й спортсмени, які постійно розвиваються та здобувають такі престижні нагороди. Ти – наш чемпіон! Бажаємо ще більше переможних п’єдесталів та нагород», – вітає директор КП «Обласний центр ЕМД та МК» РОР Андрій Бортнік.