«Умови воєнного стану вимагають нових підходів у роботі. У тому числі й в екстренці», – наголосив директор Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Бортнік під час сьогоднішнього засідання медичної колегії
У заході взяли участь перший заступник голови Рівненська обласна державна адміністраціяСергій Подолін, перший заступник голови Рівненська обласна рада Микола Кучерук, очільник Департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА @Олег Вівсянник, а також керівники медичних установ Рівненщини.
Особливу увагу приділили питанню нових клінічних маршрутів пацієнта при різних захворюваннях, які впродовж 2021-2023 рр. (в умовах воєнного стану) були розроблені, оновлені та затверджені.
За словами керівника “екстренки” Андрія Бортніка, робочою групою Центру були розроблені маршрути транспортування пацієнтів бригадами швидкої медичної допомоги до некластерних, кластерих і загальних ЗОЗ за відповідними 10-ма напрямами медобслуговування.
А заступник директора Центру ЕМД та МК Олег Ушкевич додав, що нові клінічні маршрути дозволяють надати кожному пацієнту найбільш ефективну медичну допомогу відповідно до затверджених протоколів, а також раціональніше використовувати бюджетні кошти.







