25 липня о 07:32 на лінію 103 надійшов виклик, що на автовокзалі погано чоловіку.
За вказаною адресою було негайно скеровано лікарську бригаду Вараської підстанції ШМД. При прибутті працівники ЕМД констатували клінічну смерть в чоловіка 44 роки.
Лікар, фельдшер та водій одразу ж розпочали проводити реанімаційні заходи. Завдяки оперативним, злагодженим та професійним діям бригади Вараської підстанції ШМД вдалося відновити життєдіяльність пацієнта.
Бригада «швидкої» надала комплексну медичну допомогу відповідно до протоколів МОЗ: усунула можливі зворотні причини смерті та транспортувала 44-річного чоловіка у Вараську багатопрофільну лікарню.
Вдячні колегам, які врятували життя ще одній людині. Ми пишаємося вами!
P.S: якщо ви стали очевидцем проведення реанімаційних заходів в громадському місці, прохання: не заважати медпрацівникам, не відволікати та не надавати власні поради, що стосуються правильності дій працівників адже це суттєво впливає на виконання професійних обовʼязків та відволікає бригаду. Таким чином ви можете лиш нашкодити потерпілій особі.