Сьогодні грамотами Верховної Ради України та подяками нагородили наших працівників Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
А саме :
– директора КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» А.А. Бортнік;
– лікаря з медицини невідкладних станів відділу експертизи якості надання медичної допомоги, епідеміології та інфекційного контролю КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» В.Г. Ковальчук;
Окрім них, ще одну подяку отримає фельдшер з медицини невідкладних станів Деражненського пункту постійного базування Костопільської підстанції Рівненської станції екстреної медичної допомоги КП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» К.О. Кривко.
Щиро вітаємо та бажаємо міцного здоровʼя!