Подяка фельдшерці Костопільської підстанції

На сторінку Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Facebook написала Зоя Сташевська. Жінка представилася головною медичною сестрою Костопільської багатопрофільної лікарні. Вона повідомила, що 14 жовтня фельдшерська бригада Костопільської підстанції виїжджала на виклик до її рідного дядька. Завдяки оперативній та правильно наданій медичній допомозі стан пацієнта покращився.

«Близько 23:30 він втратив свідомість,АТ 80/50. Я зателефонувала 103 та викликала швидку допомогу. Приїхала бригада з фельдшером Анастасією Гомон.На той час АТ 70/40, серцебиття 30. Кардіограмма показала інфаркт міокарда. Фельдшерка стабілізувала стан хворого в/в введенням лікарських засобів», – зазначила Зоя Сташевська.

Опісля жінка написала нам слова подяки:

«Хочу щиро подякувати фельдшеру Костопільської підстанції РОЦЕМД Анастасії Гомон,яка маючи ще відносно невеликий досвід в роботі, зуміла оцінити критичність стану пацієнта, оперативно прийняти правильне та виважене рішення, завдяки якому 14 жовтня врятувала життя пацієнту. Дякую, Анастасіє. Нехай у Вас все складається якнайкраще!»

Ми пишаємося нашими працівниками Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Дякуємо фельдшеру Костопільської підстанції ШМД Анастасії Гомон за відданість роботі та професіоналізм.