Команда Рівненської обласної екстренки перемогла у Національному відборі серед команд екстреної медичної допомоги.
Відтак, працівники нашої «швидкої» у складі:
- лікаря з медицини невідкладних станів Богдана Фостяка,
- фельдшера з медицини невідкладних станів Вікторії Євчук,
- лікаря з медицини невідкладних станів Ольги Різак
представлятимуть Україну на Міжнародних змаганнях під час Конгресу Європейської Ради Реанімації Resuscitation-2023 у Барселоні (Іспанія), що відбудеться 2-4 листопада.
Ми горді тим, що у нас працюють такі професіонали. Раді за вас та щиро вітаємо! Успіхів та перемоги!