П’ять бригад “швидкої” надавали допомогу постраждалим внаслідок масштабної ДТП

10 листопада о 9-й годині ранку надійшов виклик про те, що на трасі «Городище-Рівне-Старокостянтинів» неподалік села Нова Любомирка сталася ДТП за участю чотирьох авто.

За вказаною адресою прибули бригади екстреної медичної допомоги та медицини катастроф: Рівненської станції (2); Костопільської підстанції (1); Клеванської підстанції (1); Олександрійського пункту постійного базування (1).

Медики оглянули 7-х постраждалих (серед них дитина 2-х років). Бригади «екстренки» надали медичну допомогу відповідно до протоколів. Госпіталізовано 4 осіб (3-х пацієнтів доставлено в Рівненську обласну клінічну лікарню, 1-го пацієнта в Рівненську центральну міську лікарню).

Серед госпіталізованих:
– жінка (орієнтовно 63 роки)
попередній діагноз: закрита травма грудної клітки, перелом кисті;
– жінка (орієнтовно 35 років)
попередній діагноз: відкритий перелом кісток правої гомілки, забій лівої гомілки;
– чоловік (орієнтовно 64 роки)
попередній діагноз: забій грудної клітки;
-жінка (орієнтовно 35 років)
попередній діагноз: закритий перелом стегна і тазу.

Ще троє пацієнтів (чоловік 60 років, жінка 42 роки та 2-річна дівчинка) госпіталізації не потребували/відмовились.
Бережіть себе та своїх близьких !