За легендою, 56-річному чоловіку, який прибрав у гаражі, стало погано. Він відчув різку біль у грудній клітці. Але його товариш, який був поруч, на щастя не розгубився і одразу ж викликав бригаду «швидкої» медичної допомоги. Таке завдання отримала бригада Здолбунівської підстанції.
По приїзду на місце виклику, інструктори НТВ ознайомили бригаду з правилами роботи з манекеном і розпочалась навчальна симуляція, під час якої медики аналізували серцевий ритм, визначались з лікувальною тактикою та проводили необхідні маніпуляції.
Після симуляції був проведений дебрифінг, на якому ми розібрали цей випадок, обговорили тактику і способи покращення якості надання допомоги, зокрема й командну взаємодію.
Нагадаємо, згідно наказу директора Центру ЕМД Рівненської області Андрія Бортніка інструктори НТВ проводять тренувальні симуляції ALS (розширенні реанімаційні заходи) по структурних підрозділах.

Сподіваємось, такий формат дозволить постійно проводити навчання по всій Рівненській області. А в подальшому це дасть можливість нашим бригадам працювати ще краще, відтак пацієнти отримуватимуть максимально якісну та фахову медичну допомогу.
