Для водіїв “швидкої” провели захід в рамках”Тижня безпеки дорожнього руху”

Працівники Патрульна поліція Рівненської області провели інформаційний захід щодо важливості дотримання ПДР

Більше півсотні кермувальників Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф долучилися до цього заходу.

Спільно з патрульною поліцією у Рівненській області обговорили проблемні питання в роботі «екстреної» медичної допомоги.

Зокрема, небажання водіїв пропускати спецавтомобілі з проблисковими маячками, ускладненні доїзди до медичних закладів Рівненщини через неправильно припарковані авто та введення нових ПДР.

Головна мета таких заходів привернути увагу усіх учасників дорожнього руху до проблеми безпеки на дорогах.

В свою чергу директор Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Бортнік наголосив і на важливості дотримання трудової дисципліни та постійного самовдосконалення і самими водіями «швидких», від чиїх злагоджених дій із фельдшером та лікарем може залежати життя пацієнта.

«Водії «швидкої» – це не якась окрема одиниця. Всі вони є повноцінними членами бригад. А відтак мають вчасно проходити усі необхідні медичні комісії та володіти усіма необхідними медичними знаннями та навичками, аби за потреби, разом із медперсоналом включитися у боротьбу за здоров’я, або навіть життя пацієнта», – підсумував Андрій Бортнік.