Ще один шанс на життя: бригада “швидкої” реанімувала чоловіка

22 листопада о 7:11 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у Рівному потребує медичної допомоги 45-річний чоловік. Привід: проблеми з серцем, відсутність дихання.

О 7:22 за вказаною адресою прибула спеціалізована лікарська бригада Рівненської станції ШМД у складі лікарки Ососкало Олени, фельдшерів Сірацької Галини та Заєць Андрія, а також водія Бережного Миколи.

Медики діагностували у пацієнта раптову зупинку кровообігу. Бригада «швидкої» негайно розпочала серцево-легеневу реанімацію. Через 27 хвилин у чоловіка відновилося спонтанне дихання та кровообіг.

Вже о 8:00 пацієнт був транспортований у Рівненську центральну міську лікарню. Попередній діагноз: післяреанімаційний стан.

Бажаємо пацієнту міцного здоровʼя, а бригаді «екстренки» дякуємо за злагоджене та успішне проведення серцево-легеневої реанімації.