Працівникам “екстренки” нагадали алгоритм дій в умовах негоди

За результатами наради під головуванням в.о. голови Рівненської обласної військової адміністрації Сергія Подоліна щодо стану доріг під час негоди, в якій брали участь керівники районів і громад, екстрених та дорожніх служб, сьогодні і ми провели онлайн-нараду з керівниками своїх структурних підрозділів.

Якщо у бригади «екстренки» виникнуть проблеми під час доїзду до місця виклику чи медичного закладу через ускладнену погодними умовами дорогу, медики повинні одразу ж повідомляти про це диспетчерам служби 103. Вони ж звернуться до інших екстрених служб за допомогою.

«У нас відпрацьований чіткий алгоритм взаємодії з поліцією та ДСНС у разі виникнення таких ситуацій. Ми повинні бути готовими на всі 100% до будь-яких погодних умов, особливо зараз в осінньо-зимовий період. Адже від вчасного доїзду бригади «екстренки» залежить життя пацієнта», – зазначив в.о директора Рівненського обласного Центру ЕМД та МК Олег Гикавчук.

Він також наголосив, щоб кожен структурний підрозділ подбав про те, щоб виїзд для авто «екстренки» був у належному стані та розчищений від снігу взимку.

Окрім того, головний інженер з безпеки дорожнього руху Василь Озарчук нагадав водіям про важливість дотримання правил дорожнього руху водіями, а також про необхідність бути уважними і обережними та не ризикувати життям бригади та пацієнтів. Особливо під час ожеледиці чи хуртовини.