Стартував новий курс для наших працівників

Сьогодні розпочали триденний курс: «Екстрена допомога травмованим на догоспітальному етапі».

Його проводять інструктори навчально-тренувального відділу Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф: Богдан Фостяк, Олександр Чередарик, Павло Кондратюк та Микола Коїш.

В перший день 13 працівників «екстренки» відпрацьовували практичні навички по забезпеченню прохідності дихальних шляхів, інтубацію і конікотомію, голкову декомпресію при напруженому пневмотораксі, внутрішньокістковий доступ, NIO та EZ-IO та інше.

Завдяки таким курсам наші працівники покращують не лише свої знання, а й практичні навички надання медичної допомоги травмованим на догоспітальному етапі.