Завдяки спільно відпрацьованому алгоритму дій у разі негоди з Рівненська обласна державна адміністрація та екстреними службами Рівненщини ми врятували життя людині!
Сьогодні о 13:33 на лінію 103 надійшло повідомлення про те, що у селі Серники Вараського району потребує медичної допомоги пацієнт.
Автомобіль «екстренки» не зміг доїхати до будинку пацієнта, оскільки його житло знаходиться на хуторі, а ґрунтова дорога туди була заметена снігом. Медики негайно повідомили про це диспетчерів. Вони ж звернулися за допомогою у ДСНС у Рівненській області.
Фельдшер не втрачав ні хвилини. Рушив до пацієнта пішки. Там, медик оглянув пацієнта та надав необхідну допомогу відповідно до протоколу.
У цей момент прибули рятувальники. Вони допомогли витягнути автомобіль «екстренки» з снігової пастки. Завдяки швидким та злагодженим діям рятувальників бригада «екстренки» змогла безперешкодно транспортувати пацієнта до автомобіля та госпіталізувати його до медичного закладу.
Дякуємо Головне управління ДСНС у Рівненській області за допомогу!