Подяка за порятунок життя

Радіємо, коли наші пацієнти почуваються краще. Сьогодні слова подяки отримали від однієї з наших пацієнток. Галина Кушнірук звернулася за медичною допомогою 15 грудня. Тоді на виклик до жінки приїхала бригада у складі лікаря Олександра Парфенюка, фельдшерів Романа Босика, Романа Малоша та водія Петра Карпюка.

«Дякую Рівненському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а саме 5 бригаді за оперативність, професіоналізм, людяність. Здоров’я Вам і якомога більше щасливих посмішок врятованих пацієнтів. З повагою Галина Кушнірук», – написала жінка.