13 січня о 7:52 на лінію 103 надійшов виклик про те, що 69-річний житель смт.Клевань потребує медичної допомоги. Привід – проблеми з серцем. Відомо, що пацієнт раніше переніс інфаркт.
За вказаною адресою прибула фельдшерська бригада Клеванської підстанції у складі фельдшерки Наталії Копитюк та водія Петра Наумовича. Фельдшер оцінила стан пацієнта та зробила електрокардіографію. Виникла потреба провести кардіоверсію.
На допомогу прибула лікарська бригада Рівненської станції ЕМД у складі лікаря Георгія Дирди, фельдшерів Галини Мороз, Ірини Сергійчук та водія Віктора Дацюка.
Медики провели огляд пацієнта. Було виявлено тахікардію з широкими комплексами, стан нестабільний. Бригада «екстренки» зробила пацієнту знеболення та седацію, після чого було успішно проведено електричну кардіоверсію на дому. Опісля надання медичної допомоги відповідно до протоколу пацієнта у стабільному стані транспортовано в приймально-діагностичне відділення ЦМЛ м.Рівне.