30 водіїв Рівненського обласного центру ЕМД та МК вже проходять навчання.
Теоретична частина для водіїв Рівненського обласного центру ЕМД та МК відбувається в онлайн режимі. Всі учасники мають персональний доступ до презентацій відповідно до теми лекції. Практична ж частина проводиться на базі нашого навчально-тренувального відділу.

Сьогодні, 12 лютого, відбулося перше практичне заняття, де наші водії вчилися проводити базову серцево-легеневу реанімацію в педіатричного пацієнта з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора, допомога при обструкції дихальних шляхів стороннім тілом в немовлят та дітей.
Ми вже неодноразово зазначали про те, що водії – це важлива складова виїзної бригади, оскільки вони не лише транспортують медиків до пацієнта, потім хворого в медичний заклад, а й часто допомагають проводити реанімаційні дії.
Засвоєння нових знань дасть можливість підвищити якість надання екстреної медичної допомоги. А відтак це посилить командну роботу в різноманітних критичних ситуаціях.