Сьогодні інструктори тренерського пункту, який розташований на базі Вараської підстанції ШМД, провели чергові навчання для працівників нашої «екстренки».
Колеги з Володимирецької та Вараської підстанцій пройшли базовий курс серцево-легеневої реанімації з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора.
Ми продовжуємо вдосконалюватись та навчатися, бо
здоровʼя пацієнтів понад усе