Робота наших тренерських пунктів на Рівненщині продовжується!

Сьогодні інструктори тренерського пункту, який розташований на базі Вараської підстанції ШМД, провели чергові навчання для працівників нашої «екстренки».

Колеги з Володимирецької та Вараської підстанцій пройшли базовий курс серцево-легеневої реанімації з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

Ми продовжуємо вдосконалюватись та навчатися, бо 💪🏻 здоровʼя пацієнтів понад усе