Передали ще два санітарних автомобілі для ЗСУ (ФОТО)

Щира подяка тим, завдяки кому ми можемо щодня жити і виконувати свою роботу.

Колектив Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вкотре допомагає захисникам ЗСУ. І хоч цей внесок не такий великий, в порівнянні з тим, що наші воїни щодня роблять для українців, проте ми спільними зусиллями наближаємо нашу перемогу!

Цього разу, від нашого центру, ми передали два санітарних автомобілі 71 окрема єгерська бригада Десантно-штурмових військ ЗС України.

Дякуємо ЗСУ! Ви наша опора, міць та захист!