Отримали лист-подяку від дружини пацієнта
На нашу електронну пошту надійшов лист від рівнянки Ксенії. Її чоловік військовий. 17 липня бригада Рівненської станції ЕМД та МК транспортувала його до медичного закладу Львова.
«17.07.2024 року мого чоловіка транспортувала 7 бригада ЕМД з Рівного у Львів в складі фельдшера Оксани Степанюк і водія Ігоря Єзерського. Хочу подякувати цим двом людям за порядність, відповідальність, турботу про мого чоловіка. Водій їхав швидко і максимально акуратно, фельдшерка постійно перевіряла стан чоловіка, перепитувала як почуваю себе я і чи обом зручно. В машині працював кондиціонер, було чисто і комфортно їхати. Велике дякую за таку відповідальну і непросту роботу», – написала жінка.