Другий рік поспіль Україна відзначає День медичного працівника 27 липня. Ця дата обрана не випадково, адже в цей день вшановують памʼять святого Пантелеймона, який був покровителем лікарів.
З нагоди професійного свята, за сумлінне виконання своєї роботи, професіоналізм та відданість справі медикам Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги вручили грамоти від Рівненська обласна рада, Департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА та нашого центру.

З вітальним словом до медиків звернувся заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.
«Кожен медик, будь то лікар, медсестра чи інший працівник галузі медицини, заслуговує на шану й вдячність за свою непохитну відданість пацієнтам і професійну майстерність у критичних ситуаціях. Шановні працівники нашої “екстренки”, зичу усім вам міцного здоров’я, сімейного достатку та родинного тепла. Нехай ангел охоронець завжди оберігає вас та допомагає на життєвому шляху!», – наголосив заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.
Олексій Бучинський відзначив професіоналізм бригад «швидкої», а також вручив грамоти від Рівненської обласної ради.

Людмилі Ярославській, Світлані Мельник, Наталії Семенюк, Павлу Венграновському, Ірині Мельниченко.

«Щиро вітаю з прийдешнім Днем медика. У цей нелегкий для України час ви є взірцем відданості та патріотизму. Для вас на першому місці завжди здоровʼя пацієнта. Дякую вам за щоденну самовіддану працю. Колеги, будьте здорові, завжди рішучі, впевнені у своїх діях та вірні своїм принципам», – додав директор Рівненського обласного центру ЕМД та МК Андрій Бортнік.
