Другий випуск “екстрених медичних техніків” (ФОТО)

26 липня завершилось навчання за професією «Екстрений медичний технік». Впродовж трьох місяців наші водії пройшли теоретичну та практичну підготовку.

Теоретична частина відбувалася в онлайн-режимі. Всі учасники мали персональний доступ до презентацій відповідно до теми лекції. Навчання проводили висококваліфіковані викладачі Чернівецький медичний фаховий коледж.

А практичну частину взяли на себе інструктори нашого Навчальний Рівне Емд, зокрема:

Олександр Чередарик – лікар з МНС навчально-тренувального відділу;

Богдан Фостяк – лікар з МНС навчально-тренувального відділу;

Павло Кондратюк- фельдшер з МНС навчально-тренувального відділу;

Максим Ковбар – фельдшер з МНС навчально-тренувального відділу.

«Водій – екстрений медичний технік – це важлива складова виїзної бригади. Він не лише транспортує медиків до хворого і пацієнта до медичного закладу, а й допомагає бригаді проводити реанімаційні заходи, працює з наявним спеціалізованим обладнанням, бере участь у медичному сортуванні та інше», – зазначив директор Рівненської обласного центру ЕМД та МК Андрій Бортнік.

Після проходження теоретичного та практичного іспитів курсанти отримали дипломи. Відтак, тепер вони екстрені медичні техніки.

«Засвоєння нових знань та навичок дозволить підвищити якість надання екстреної медичної допомоги. Це, у свою чергу, посилить командну роботу в різноманітних критичних ситуаціях, що дасть змогу рятувати здоров’я та життя пацієнтів», – додав заступник директора Рівненського обласного центру ЕМД та МК Андрій Стахнюк.