В Рівненський обласний центр екстреної медичної допомогиичної допомоги надійшов лист з подякою від пані Галини. Вона дружина одного з наших пацієнтів. До нього виїжджала бригада ввечері 2 січня. Привід – інфаркт міокарда, набряк легень.
«Дії бригади були професійними, злагодженими, зкоординованими», – написала жінка.
Тоді медичну допомогу надавала бригада Рівненської станції ШМД у складі лікарки Ірини Полюхович, парамедиків Галини Сірацької, Тетяни Тихонюк та екстреного медичного техніка Сергія Кузьміна.
«Велике їм Дякую! Нехай в їхній роботі буде більше хороших моментів і слів подяки», – додала пані Галина.
Приємно читати слова подяки, а ще приємніше знати, що завдяки нашій праці пацієнти швидше одужують, або навіть отримують ще один шанс на життя.
Хочу подякувати бригаді екстреної медичної допомоги міста Києва 0202 які приїжджали до мене 06 10 2025. Справжні професіонали. Поки в нашій медицині працюють такі професіонали я спокійна. Не знаю їх імені чоловік і кучерява жіночка. Ви молодці, я дуже вдячна.