Наші водії здобудуть нову для Рівненщини професію екстрений медичний технік (ФОТО)

30 водіїв Рівненського обласного центру ЕМД та МК вже проходять навчання.

Теоретична частина для водіїв Рівненського обласного центру ЕМД та МК відбувається в онлайн режимі. Всі учасники мають персональний доступ до презентацій відповідно до теми лекції. Практична ж частина проводиться на базі нашого навчально-тренувального відділу.

Сьогодні, 12 лютого, відбулося перше практичне заняття, де наші водії вчилися проводити базову серцево-легеневу реанімацію в педіатричного пацієнта з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора, допомога при обструкції дихальних шляхів стороннім тілом в немовлят та дітей.

Ми вже неодноразово зазначали про те, що водії – це важлива складова виїзної бригади, оскільки вони не лише транспортують медиків до пацієнта, потім хворого в медичний заклад, а й часто допомагають проводити реанімаційні дії.

Засвоєння нових знань дасть можливість підвищити якість надання екстреної медичної допомоги. А відтак це посилить командну роботу в різноманітних критичних ситуаціях.